Ayutthaya City Parkta Altin Ejderha

Ayutthaya City Parkta Altin Ejderha gosterisi duzenlendi. 500den fazla magaza sahibine hediyeler vererek kutsama ayini duzenlendi.

Khun Paphan Dan Chaiwiroj Genel Müdür Yardımcısı Dr. Sompon Ratchapimolchai Pazarlama Müdürü Ve yönetim ekibi 2 altın ejderha geçit töreni yaptı Aslan ve melek dans grupları alışveriş merkezinin etrafında dolaşıyor. Çin Yeni Yılı, Altın Yıl boyunca 500'den fazla mağazanın işletmecilerine Çin'in inançlarına göre kutsal nesneler vermek Çin geleneğine göre bir yılbaşı selamlaması. Yaşam için refah artırmak, ticaret zengin, müreffeh Heng Heng Çin Yeni Yılı hoş geldiniz Her yıl düzenlenen Çin Yeni Yılı tatilinin günü mal almak için yürümeye gelen insanlar için heyecan yaratın.

       Özel performans "Gökyüzünde Altın Ejderha Mağara bombalayan Naja "25 metre uzunluğunda LED ışıkları, aslanlar, gülümseme ve Heng Jia Godfather 200'den fazla oyuncudan oluşan LED ışıkları ile süslenmiş altın ejderha. Akrobatik, Pekingli aslanlar, tırmanma aslanları, ölümcül köprüler, altın direkler, şelaleler perdesi boyunca altın ejderhalar, vb.

       Buna ek olarak, 3 ibadet alanı, Buda muska, Amitabha Buddha (Oni Thookhook), ışık ve rakipsiz bir uzun ömür sağlayan Buda, Phra Phaya Chaya Guru Buddha. (Aehu Hook), Lord Buddha, tıp öğretmeni ve Bodhisattva Kuanpang, Çin'den getirilen büyük adam Genel halk için, hem Phra Nakhon Si Ayutthaya hem de çevre illerde Arka otoparktaki Event Park'taki kutsal kutsamalara saygı gösterin Ayutthaya City Park Alışveriş Merkezi